سرپرست وزارت امربالمعروف با بزرگان ولسوالی بلخاب سرپل دیدار کرد

org_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۳ - ۹:۳۱
mopvpe

شنبه - ۱۰رمضان المبارک – ۱۴۴۴ ه.ق

شیخ محمدخالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر و سمع شکایات با اعضای کمیسیون شیعیان و بزرگان ولسوالی بلخاب ولایت سرپل در مقر این وزارت دیدار کرد.

در این دیدار در نخست بزرگان ولسوالی بلخاب از سرپرست وزارت امربالمعروف اظهار سپاس و قدردانی نموده و در ارتباط هماهنگی میان مردم و امارت اسلامی گفتگو کردند و وعده سپردند مردم ولسوالی بلخاب در کنار نظام اسلامی قرار گرفته و از فعالیت های وزارت امربالمعروف اظهار رضایت می نمایند.

مردم ولسوالی بلخاب گفتند یگانه دروازه که به مشکلات شان رسیدگی خواهند کرد؛ وزارت امربالمعروف می باشد و باید به مشکلات شان رسیدگی صورت گیرد.

سپس سرپرست وزارت امربالمعروف گفت همه ما برادران دینی هستم و تمام اقوام افغانستان با حفظ اتحاد و برکت خون شهدا، نظام اسلامی را شکل دادند.

شیخ خالد گفت زمانی نظام اسلامی تطبیق می گردد در آن حقوق مردم محفوظ گردد و مسئولیت امارت اسلامی  است که به تمام حقوق فردی و اجتماعی شهروندان رسیدگی نماید و در ۲۰ سال گذشته حقوق شهروندان ضایع گردید و شهدا به خاطر اخراج تجاوزگران، تطبیق نظام اسلامی و خدمت به کشور شان جهاد نمودند و اکنون بزرگان امارت اسلامی در تلاش است تا به تمام حقوق شهروندان در گوشه و کنار کشور زندگی می نماید؛ رسیدگی نماید.

سرپرست وزارت امربالمعروف گفت دروازه این وزارت به روی تمام مردم باز است و مشکلات را که مردم شریف بلخاب مطرح نموده است در صورت که مخالف ارشادات اسلامی قرار نداشته باشد در هماهنگی نهاد های مسئول به آن رسیدگی خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۱۳:۵۵
Background image

دیدار معینان امور نظامی و پالیسی، با اعضای انجمن مشورتی علماء و متخصصین افغان

شنبه - ٢١ ذوالقعده ١٤٤٤

          معینان امور نظامی و پالیسی وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات، با اعضای رهبری انجمن مشورتی علماء و متخصصین افغان در مقر این وزارت دیدار. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۳ - ۹:۳۱
Background image

سرپرست وزارت امربالمعروف با بزرگان ولسوالی بلخاب سرپل دیدار کرد

شنبه - ۱۰رمضان المبارک – ۱۴۴۴ ه.ق

شیخ محمدخالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر و سمع شکایات با اعضای کمیسیون شیعیان و بزرگان ولسوالی بلخاب ولایت سرپل در مقر این وزارت. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳
Background image

شیخ محمد خالد الحنفی با سفیر جمهوری اسلامی ایران ملاقات نمود.

سرپرست وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات؛ شیخ محمد خالد الحنفی با سید حسن کاظمی قُمی، سفیر جمهوری اسلامی ایران، مقیم کابل و هیئت همراه شان دیدار و ملاقات نمود.

در نخست؛. . .

BACK TO NEWS