مولوی محمد فقیر خطاب به معتادان;امیدواریم صحت مند شده و سرپرست خانواده های تان شوند!

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۸:۵۶

مولوی محمد فقیر معین پالیسی و مسلکی وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر و سمع شکایات در پایان سمینار سه روزه که به هدف اصلاح و تربیت معتادان راه اندازی شده بود گفت: امارت اسلامی در تلاش است  تا به همه مشکلات معتادان رسیدگی نمایند و هدف گردهمایی امروز؛ این است تا معتادان به حالت عادی شان بازگشته و از باردوش خانواده های شان رهایی یابند.

مولوی محمد فقیر خطاب به معتادان گفت: تلاش های ما این است   تا معتادان را که برای تهیه مواد نشه ای شان؛ اموال خود و مردم را به فروش می رساندند؛ نجات داده  و زندگی آنان طوری مرفع شود که به جای مواد مخدر؛ مواد غذایی را به خانواده های شان ببرند.

وی با اشاره ترک منکرات در اسلام افزود: تمام گناه تان بعداز توبه بخشیده خواهند شد و باید معتادان از وضعیت ناگوار گذشته شان درس عبرت گرفته و توبه نمایند؛ تا خداوند متعال گناهان شان را ببخشد.

وی با اشاره به مکلفیت های یک دولتی اسلامی گفت: امارت اسلامی می کوشد تا زندگی معتادان را بهبود بخشد و صحت بزرگترین ثروت می باشد و بیشترین منفعت را برای انسان می رساند باید از آن به گونه درست استفاده نمود.

مولوی محمد فقیر در پایان برای معتادان آرزوی صحت مندی نموده و از آنان خواست به عنوان یک عضوی سالم جامعه به زندگی عادی شان برگردند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۱۳:۵۵
Background image

دیدار معینان امور نظامی و پالیسی، با اعضای انجمن مشورتی علماء و متخصصین افغان

شنبه - ٢١ ذوالقعده ١٤٤٤

          معینان امور نظامی و پالیسی وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات، با اعضای رهبری انجمن مشورتی علماء و متخصصین افغان در مقر این وزارت دیدار. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۳ - ۹:۳۱
Background image

سرپرست وزارت امربالمعروف با بزرگان ولسوالی بلخاب سرپل دیدار کرد

شنبه - ۱۰رمضان المبارک – ۱۴۴۴ ه.ق

شیخ محمدخالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر و سمع شکایات با اعضای کمیسیون شیعیان و بزرگان ولسوالی بلخاب ولایت سرپل در مقر این وزارت. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳
Background image

شیخ محمد خالد الحنفی با سفیر جمهوری اسلامی ایران ملاقات نمود.

سرپرست وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات؛ شیخ محمد خالد الحنفی با سید حسن کاظمی قُمی، سفیر جمهوری اسلامی ایران، مقیم کابل و هیئت همراه شان دیدار و ملاقات نمود.

در نخست؛. . .

BACK TO NEWS