مولوی محمد فقیر خطاب به معتادان;امیدواریم صحت مند شده و سرپرست خانواده های تان شوند!

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۸:۵۶

مولوی محمد فقیر معین پالیسی و مسلکی وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر و سمع شکایات در پایان سمینار سه روزه که به هدف اصلاح و تربیت معتادان راه اندازی شده بود گفت: امارت اسلامی در تلاش است  تا به همه مشکلات معتادان رسیدگی نمایند و هدف گردهمایی امروز؛ این است تا معتادان به حالت عادی شان بازگشته و از باردوش خانواده های شان رهایی یابند.

مولوی محمد فقیر خطاب به معتادان گفت: تلاش های ما این است   تا معتادان را که برای تهیه مواد نشه ای شان؛ اموال خود و مردم را به فروش می رساندند؛ نجات داده  و زندگی آنان طوری مرفع شود که به جای مواد مخدر؛ مواد غذایی را به خانواده های شان ببرند.

وی با اشاره ترک منکرات در اسلام افزود: تمام گناه تان بعداز توبه بخشیده خواهند شد و باید معتادان از وضعیت ناگوار گذشته شان درس عبرت گرفته و توبه نمایند؛ تا خداوند متعال گناهان شان را ببخشد.

وی با اشاره به مکلفیت های یک دولتی اسلامی گفت: امارت اسلامی می کوشد تا زندگی معتادان را بهبود بخشد و صحت بزرگترین ثروت می باشد و بیشترین منفعت را برای انسان می رساند باید از آن به گونه درست استفاده نمود.

مولوی محمد فقیر در پایان برای معتادان آرزوی صحت مندی نموده و از آنان خواست به عنوان یک عضوی سالم جامعه به زندگی عادی شان برگردند.

تازه خبرونه

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۳۸
Background image

د امر بالمعروف وزارت سرپرست وزیر شیخ محمد خالد الحنفي؛ داسلامي نړۍ د علماوو د اتحادیې له عمومي منشي سره د یاد وزارت په مقر کې ولیدل.

شیخ علي محی الدین علی القره داغي د اسلامي نړۍ د علماوو داتحادیې عمومي منشي د مل پلاوي؛ شیخ محمد الحسن الددو دعلماوو د تشکیلاتو د مرکز رئیس، شیخ محمد الصغیر عبدالرحیم د انصارو د. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۲ - ۱۵:۳۹
Background image

شیخ محمد خالد (الحنفي):

له رامنځته شوي زرین فرصت باید استفاده او د اوسني اسلامي  نظام حمایت وشي

د امر بالمعروف نهی عن المنکر او شکایتونو اوریدلو وزارت سرپرست وزیر شیخ محمد خالد (الحنفي) بدخشان  ولایت ته د خپل. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۳ - ۱۴:۳۰
Background image

د امر بالمعروف وزارت سر پرست وزیر شیخ محمد خالد الحنفي د هرات له محتسبینو سره ناسته تر سره کړه.

د امربالمعروف، نهی عن المنکر او شکایتونو اورېدلو وزارت سر پرست وزیر شیخ محمد خالد الحنفي هرات ولایت ته د خپل رسمي سفر پر مهال د یاد ولایت محتسبینو ته په وینا کې وویل: تاسو ته  ډېر لوی. . .

BACK TO NEWS