منسوبین وزارت امربالمعروف نماینده گان واقعی نظام امارت اسلامی اند

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۷:۱۵

۱۴۴۵/۲/۲۶ ه ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات در سفرکاری اش به ولایت تخار در گردهمایی مردمی گفت که مقام ها و کارمندان این وزارت ترجمانان اصلی نظام امارت اسلامی اند.

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر خطاب به محتسبین و کارمندان این وزارت به گونه از نظام ترجمانی کنید که نظام امارت اسلامی بد نام نشود.

سرپرست وزیراین وزارت در جمع از بزرگان قومی ومسئولین این ولایت به خاطری تقویه نظام اسلامی گفت هرافغان مکلف اند تا خود را مطابق معیار های شریعت اسلامی نمایند.

شیخ محمد خالد الحنفی می گوید که درحال حاضر نظام اسلامی تطبیق گردیده و برعلاوه تطبیق شریعت اسلامی آنان به مشکلات و شکایات فرد فرد کشور رسیدگی خواهند کرد.

محمد خالد الحنفی نیز درسفرش به ولایت تخار با تأکید برحق و حقوق زنان می گوید برخی ازکشورها تلاش دارند به بهانه حقوق بشر، زنان افغان را بی پرده و بی عزت بسازند.

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات یک بار دیگر بر رعایت حجاب تأکید نموده میگوید حجاب حکم الهی است و بر همه زنان مسلمان واجب می باشد .

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۱۳:۱۲
Background image

سفرمعین نظامی وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر به ولایت بامیان

۱۵۵۴/۳/۵ ه ق

شیخ خلیفه سعید احمد شهید خیل معین نظامی وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات روز گذشته  در یک سفر کاری به ولایت بامیان رسید.

این سفر به هدف تطبیق فرامین. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۷:۱۵
Background image

منسوبین وزارت امربالمعروف نماینده گان واقعی نظام امارت اسلامی اند

۱۴۴۵/۲/۲۶ ه ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات در سفرکاری اش به ولایت تخار در گردهمایی مردمی گفت که مقام ها و کارمندان این وزارت ترجمانان اصلی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۱۴ - ۱۴:۵۰
Background image

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات با محتسبین امربالمعروف ولایت بادغیس دیدار نمود .

۱۴۴۵/۲/۱۸ ه ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر وسمع شکایات  طی سفر به ولایت بادغیس با محتسبین امربالمعروف، نهی عن المنکر این ولایت دیدار نموده و درمورد. . .

BACK TO NEWS