معین پالیسی و مسلکی وزارت امربالمعروف معرفی شد

org_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۴
mopvpe

چهارشنبه – ۲۵ جمادی الثانی ۱۴۴۴ ه.ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، مولوی فقیر محمد را به اساس حکم عالیقدر امیرالمومنین به حیث معین جدید پالیسی و مسلکی این وزارت مقرر شد بود، امروز به مسوولان و کارمندان این وزارت معرفی کرد.

این مراسم که با حضور مولوی سیف الدین تائب معاون اداره امور، رییسان و کارمندان وزارت امربالمعروف برگزار شد، سرپرست این وزارت ضمن معرفی مولوی فقیر محمد به حیث معین جدید پالیسی و مسلکی  گفت بدون موجودیت امربالمعروف و نهی عن المعروف، پیروزی یک نظام اسلامی در کشور نا ممکن  می باشد .

سرپرست وزارت امربالمعروف برای معین جدید پالیسی و مسلکی در پیشبرد هر چه بهتر امور مربوط، آرزوی موفقیت نموده گفت وزارت امربالمعروف در تلاش است تا سقف تشکیلات این وزارت را بیشتر نموده  و تاکید کرد کارمندان و محتسبین این وزارت برای تمام جهان یک الگوی نیک می باشد و باید آنان از ارشادات دینی اسلامی به گونه موثر ترجمانی نمایند.

سپس مولوی سیف الدین تائب معاون اداره امور، متن حکم معین جدیدالتقرر را به خوانش گرفته و افزود وزارت امربالمعروف ثمره جهاد ۲۰ ساله مجاهدین میباشد و عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله بالای این وزارت اعتماد بیشتر دارد.

معاون اداره امور گفت دشمنان در ۲۰ سال گذشته جوانان را شستشوی مغزی نموده است و بیشتر جوانان را با احکام اسلامی نا آشنا گردیده است و گفت دشمن در نبرد سنگر علیه مجاهدین شکست خورده است  و آنان تلاش میکنند، از راه جنگ فکری اهداف خود را دنبال نمایند.

بعد، معین جدید پالیسی و مسلکی وزارت امربالمعروف ، در صحبت هایش از اعتماد رهبری امارت اسلامی به خاطر گماشتنش در این پست تشکر کرد.

وی همچنان تعهد کرد که امور مربوط را در همآهنگی و همکاری با رهبری وزارت و همکارانش، با صداقت و تلاش پیگیر به صورت بهتر انجام خواهد داد.

 این مراسم با دعایه خیر مولوی محمد یحی عارف رئیس تکنالوژی و معلوماتی این وزارت پایان یافت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۴
Background image

معین پالیسی و مسلکی وزارت امربالمعروف معرفی شد

چهارشنبه – ۲۵ جمادی الثانی ۱۴۴۴ ه.ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، مولوی فقیر محمد را به اساس حکم عالیقدر امیرالمومنین به حیث معین جدید پالیسی و مسلکی این وزارت مقرر شد. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۹
Background image

شیخ محمد خالد (الحنفی) با مارکس پوتزل، معاون نماینده‌ی ویژه‌ی دبیرکل سازمان ملل متحد برای افغانستان دیدار کرد

شیخ محمدخالد (الحنفی) سرپرست وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر و سمع شکایات به روز یکشنبه با مارکس پوتزل معاون نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور افغانستان در دفتر کاری اش دیدار کرد.

م. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۳۰ - ۱۴:۲۶
Background image

سرپرست وزارت امربالمعروف به ولایت پنجشیر سفر کرد

چهار شنبه - ۲۷جمادي الاول ١٤٤٤ه.ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر و سمع شکایت  دیروز در یک سفرکاری به ولایت پنجشیر رفت .

در گردهمای یی که به همین مناسبت در. . .

BACK TO NEWS