معین پالیسی و مسلکی وزارت امربالمعروف معرفی شد

org_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۴
mopvpe

چهارشنبه – ۲۵ جمادی الثانی ۱۴۴۴ ه.ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، مولوی فقیر محمد را به اساس حکم عالیقدر امیرالمومنین به حیث معین جدید پالیسی و مسلکی این وزارت مقرر شد بود، امروز به مسوولان و کارمندان این وزارت معرفی کرد.

این مراسم که با حضور مولوی سیف الدین تائب معاون اداره امور، رییسان و کارمندان وزارت امربالمعروف برگزار شد، سرپرست این وزارت ضمن معرفی مولوی فقیر محمد به حیث معین جدید پالیسی و مسلکی  گفت بدون موجودیت امربالمعروف و نهی عن المعروف، پیروزی یک نظام اسلامی در کشور نا ممکن  می باشد .

سرپرست وزارت امربالمعروف برای معین جدید پالیسی و مسلکی در پیشبرد هر چه بهتر امور مربوط، آرزوی موفقیت نموده گفت وزارت امربالمعروف در تلاش است تا سقف تشکیلات این وزارت را بیشتر نموده  و تاکید کرد کارمندان و محتسبین این وزارت برای تمام جهان یک الگوی نیک می باشد و باید آنان از ارشادات دینی اسلامی به گونه موثر ترجمانی نمایند.

سپس مولوی سیف الدین تائب معاون اداره امور، متن حکم معین جدیدالتقرر را به خوانش گرفته و افزود وزارت امربالمعروف ثمره جهاد ۲۰ ساله مجاهدین میباشد و عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله بالای این وزارت اعتماد بیشتر دارد.

معاون اداره امور گفت دشمنان در ۲۰ سال گذشته جوانان را شستشوی مغزی نموده است و بیشتر جوانان را با احکام اسلامی نا آشنا گردیده است و گفت دشمن در نبرد سنگر علیه مجاهدین شکست خورده است  و آنان تلاش میکنند، از راه جنگ فکری اهداف خود را دنبال نمایند.

بعد، معین جدید پالیسی و مسلکی وزارت امربالمعروف ، در صحبت هایش از اعتماد رهبری امارت اسلامی به خاطر گماشتنش در این پست تشکر کرد.

وی همچنان تعهد کرد که امور مربوط را در همآهنگی و همکاری با رهبری وزارت و همکارانش، با صداقت و تلاش پیگیر به صورت بهتر انجام خواهد داد.

 این مراسم با دعایه خیر مولوی محمد یحی عارف رئیس تکنالوژی و معلوماتی این وزارت پایان یافت.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۶ - ۱۱:۱۶
Background image

شیخ محمد فقیر محمدی، بر نقش عالمان دین و امامان مساجد در جهت تغییر و اصلاح اذهان عامه تأکید نمود 

نشستی با حضور مقامات وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات، ارشاد، حج و اوقاف، امامان مساجد شهر کابل و جمع کثیری از علمای کرام به هدف تطبیق فرامین امیرالمؤمنین حفظه الله، توصیه. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲ - ۱۵:۴
Background image

شیخ کلیم الرحمن فانی به حیث رئیس تعلیم و تربیه محتسبین وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات تقرر یافت.

بر اساس حکم ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان شیخ کلیم الرحمن فانی به حیث رئیس جدید تعلیم و تربیه محتسبین توسط معین مسلکی و پالیسی این وزارت به کارمندان معرفی گردیده و آغاز به کار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۷ - ۱۴:۹
Background image

قانون سمع شکایات وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر از سوی امیرالمؤمنین حفظه الله توشیح و نافذ گردید

۱۴۴۵/۹/۱۶ ه ق

محترم شیخ صدیق الله معین سمع شکایات وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات در کنفرانس خبری که به همین منظور در تالار کنفراس های  مرکز رسانه های امارت اسلامی. . .

BACK TO NEWS