سفرمعین نظامی وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر به ولایت بامیان

org_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۱۳:۱۲

۱۵۵۴/۳/۵ ه ق

شیخ خلیفه سعید احمد شهید خیل معین نظامی وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات روز گذشته  در یک سفر کاری به ولایت بامیان رسید.

این سفر به هدف تطبیق فرامین امیرالمومنین حفظه الله، حمایت از نظام امارت اسلامی، نظارت و ارزیابی از چگونگی عمل کرد ادارات محلی  امارت اسلامی در اجرأی احکام  و فرامین این وزارت انجام شده است.

معین نظامی وزارت امربالعروف، نهی عن المنکر دردیدار با باشنده گان ولایت بامیان گفت استقرار نظام اسلامی و تأمین امنیت در سراسر کشور نتیجه خون هزاران شهید و فداکاری های ملت می باشد که  باید از این نظام قدر دانی صورت گیرد.

معین نظامی این وزارت دراین سفر و دیدار با شهروندان بامیان گفت تطبیق احکام شریعت اسلامی یک امر ضروری  در جامعه می باشد،  تطبیق احکام اسلامی نه تنها که مانع پیشرفت نمی شود بلکه عامل پیشرفت و ترقی در تمام عرصه ها میگردد.

 اقای شهید خیل با اشاره به تبلیغات دشمن در باره نظام امارت اسلامی گفت مخالفان وکشور های اشغالگر با تبلیغات نادرست تلاش میکنند میان امارات اسلامی و مردم فاصله ایجاد کنند اما امارت اسلامی در برابر توطعه های  نادرست دشمن مبارزه میکند وبا تطبیق احکام شریعت اسلامی پلان های شوم دشمن را نقش برآب خواهد کرد.

شیخ خلیفه سعید احمد شهید خیل معین نظامی وزارت امر بالمعروف در اخیر برای باشنده گان این ولایت گفت امارت اسلامی دین مقدس اسلام را به معنای واقعی به جهانیان معرفی کرده تا آنان نیز دین الهی را در سراسر دنیا پیاده کنند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۸ - ۹:۱۳
Background image

سرپرست وزارت امر بالمعروف، با علماء و بزرگان قومی ولایت نورستان دیدار نمود.

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات با تعدادی از علماء و بزرگان قومی ولسوالی نورگرام  این ولایت به هدف رسیدگی به مشکلات محیطی آنان در مقر این. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۹:۳۵
Background image

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف،نهی عن المنکر وسمع شکایات با علمای اهل تشیع کشور دیدار کرد.

 شیخ محمد خالد الحنفی، سرپرست وزارت امربالمعروف در دیدار با علمای اهل تشیعه کشور، بر حل مشکلات  و سایر مسائل مربوط مورد بحث و بررسی قرار داد.

 در این دیدار که جمع کثیری از علمای اهل. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۳۸
Background image

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف؛ با منشی عمومی اتحادیه علمای جهان اسلام در مقر این وزارت دیدار و ملاقات نمود.

شیخ علی محی الدین علی القره داغی منشی عمومی اتحادیه علمای جهان اسلام بعد از ظهر روز شنبه(مؤرخ: ١٨ / ٥ / ١٤٤٥ه.ق) با هیئت همراه شان؛ شیخ محمد الحسن الددو رئیس مرکز تشکیلات علماء، شیخ. . .

BACK TO NEWS