سرپرست وزارت امربالمعروف به ولایت پنجشیر سفر کرد

org_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۳۰ - ۱۴:۲۶

چهار شنبه - ۲۷جمادي الاول ١٤٤٤ه.ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر و سمع شکایت  دیروز در یک سفرکاری به ولایت پنجشیر رفت .

در گردهمای یی که به همین مناسبت در مرکز پنجشیر برگزار شد، شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امر بالمعروف گفت: در ۲۰ سال گذشته غربی ها تلاش کردند بی حجابی و بی حیایی  را در افغانستان ترویج دهند ؛اما خوشبختانه با نصرت الهی و فداکاری مجاهدین امارت اسلامی ناکام شده و شکست خوردند.

وی افزود: دین، وطن و مردم از ماست و امارت اسلامی تمامی قوانین شرعی را تطبیق کرده و هرگز در برابر هیچ فشاری تن نخواهد داد او همچنان از تمامی مسئولین ملکی و نظامی امارت اسلامی خواست که سیرت و صورت شان را مطابق شریعت و سنت رسول اکرم (ص) آراسته نمایند و بر نظامیان هشدار داد که موهای سرشان را مطابق فرمان امیرالمؤمنین اصلاح کنند.

شیخ محمد خالد الحنفی در این نشست از محبت خود و امیرالمومنین حفظه الله نسبت به مردم پنجشیر یاد آور شد و گفت که من شاهد هستم که در چند مجلس و نشستی امیرالمومنین «حفظه الله» از پنجشیر سخن گفته است و از این ولایت در سخنانش یاد آور شده‌است.

سرپرست وزارت امربالمعروف در این نشست به رعایت حجاب شرعی و تطبیق شریعت اسلامی تاکید کرده و نیز  هدف از سفرش به پنجشیر را رسیده گی به مشکلات مسئولین امربالمعروف این ولایت و تطبیق فرامین امیرالمؤمنین عنوان کرد.

وی از تمام مسئولان نظامی و مجاهدین خواست که نظر به پالیسی ا.ا.ا در برابر متنفذین قومی، شهروندان و ملت پنجشیر احترام داشته باشند و هیچ وقت سبب آزار واذیت آنان نشوید.

سپس  مولوی محمود الحسن شیرگل منصوری رئیس امر بالمعروف پنجشیر ضمن ابراز قدردانی از سفر سرپرست وزارت امربالمعروف به این ولایت گفت: امر به معروف و نهی از منکر از واجبات بسیار مهم و بزرگ اسلام به شمار می آید، افرادی که این فریضۀ بزرگ الهی را ترک می کنند و نسبت به آن بی تفاوت اند، گناهگار و جزای سخت  در انتظار آنها است.

به همین ترتیب سخنرانان دیگری ابراز سخن نمودند و محفل با دعای خیر خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۸ - ۹:۱۳
Background image

سرپرست وزارت امر بالمعروف، با علماء و بزرگان قومی ولایت نورستان دیدار نمود.

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات با تعدادی از علماء و بزرگان قومی ولسوالی نورگرام  این ولایت به هدف رسیدگی به مشکلات محیطی آنان در مقر این. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۹:۳۵
Background image

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف،نهی عن المنکر وسمع شکایات با علمای اهل تشیع کشور دیدار کرد.

 شیخ محمد خالد الحنفی، سرپرست وزارت امربالمعروف در دیدار با علمای اهل تشیعه کشور، بر حل مشکلات  و سایر مسائل مربوط مورد بحث و بررسی قرار داد.

 در این دیدار که جمع کثیری از علمای اهل. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۳۸
Background image

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف؛ با منشی عمومی اتحادیه علمای جهان اسلام در مقر این وزارت دیدار و ملاقات نمود.

شیخ علی محی الدین علی القره داغی منشی عمومی اتحادیه علمای جهان اسلام بعد از ظهر روز شنبه(مؤرخ: ١٨ / ٥ / ١٤٤٥ه.ق) با هیئت همراه شان؛ شیخ محمد الحسن الددو رئیس مرکز تشکیلات علماء، شیخ. . .

BACK TO NEWS