سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات با محتسبین امربالمعروف ولایت بادغیس دیدار نمود .

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۱۴ - ۱۴:۵۰

۱۴۴۵/۲/۱۸ ه ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر وسمع شکایات  طی سفر به ولایت بادغیس با محتسبین امربالمعروف، نهی عن المنکر این ولایت دیدار نموده و درمورد فعالیت محتسبین ریاست امربالمعروف جهت ترغیب مردم در حمایت از نظام امارت اسلامی و منع منکرات در جامعه ابراز سپاس و قدر دانی نمود.

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر دراین نشست گفت  امربالمعروف، نهی عن المنکر از زمان پیامبر اسلام در جامعه معمول بوده و مردم مکلف به رعایت و پیروی از این دساتیر اند .

موصوف می افزاید که در بیست سال حکومت گذشته و حضور اشغالگران در افغانستان صد ها تن از علمای کرام و محافظین دین به شهادت رسیدند.

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات در مورد اینکه نظام فعلی کشور در جهان اسلام تنها نظام است  که تحت قیادت علماء کرام است که در آن شریعت اسلامی به گونه درست به پیش برده می شود.

سرپرست وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر نیز با تأکید بر حل مشکلات مردم بر رفتار نیک محتسبین از باشنده گان این ولایت میخواهد هر گاه با بد رفتاری نیروهای امارت اسلامی روبرو می شوند شکایت های شان جهت رسیده گی به این اداره ثبت کنند .

سفر سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و حضورش در نشست محمسبین  ولایت بادغیس در حال صورت میگیرد که پیش ازاین شیخ محمد خالد الحنفی  ازولایت های  بامیان، غور وهرات  نیز دیدار نموده  در مورد حمایت از نظام امارت اسلامی و افزایش فعالیت های محتسبین این وزارت در منع منکرات با باشنده گان این ولایات گفتگو نموده بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۱۳:۱۲
Background image

سفرمعین نظامی وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر به ولایت بامیان

۱۵۵۴/۳/۵ ه ق

شیخ خلیفه سعید احمد شهید خیل معین نظامی وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات روز گذشته  در یک سفر کاری به ولایت بامیان رسید.

این سفر به هدف تطبیق فرامین. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۷:۱۵
Background image

منسوبین وزارت امربالمعروف نماینده گان واقعی نظام امارت اسلامی اند

۱۴۴۵/۲/۲۶ ه ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات در سفرکاری اش به ولایت تخار در گردهمایی مردمی گفت که مقام ها و کارمندان این وزارت ترجمانان اصلی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۱۴ - ۱۴:۵۰
Background image

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات با محتسبین امربالمعروف ولایت بادغیس دیدار نمود .

۱۴۴۵/۲/۱۸ ه ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر وسمع شکایات  طی سفر به ولایت بادغیس با محتسبین امربالمعروف، نهی عن المنکر این ولایت دیدار نموده و درمورد. . .

BACK TO NEWS