سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات با محتسبین امربالمعروف ولایت بادغیس دیدار نمود .

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۱۴ - ۱۴:۵۰

۱۴۴۵/۲/۱۸ ه ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر وسمع شکایات  طی سفر به ولایت بادغیس با محتسبین امربالمعروف، نهی عن المنکر این ولایت دیدار نموده و درمورد فعالیت محتسبین ریاست امربالمعروف جهت ترغیب مردم در حمایت از نظام امارت اسلامی و منع منکرات در جامعه ابراز سپاس و قدر دانی نمود.

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر دراین نشست گفت  امربالمعروف، نهی عن المنکر از زمان پیامبر اسلام در جامعه معمول بوده و مردم مکلف به رعایت و پیروی از این دساتیر اند .

موصوف می افزاید که در بیست سال حکومت گذشته و حضور اشغالگران در افغانستان صد ها تن از علمای کرام و محافظین دین به شهادت رسیدند.

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات در مورد اینکه نظام فعلی کشور در جهان اسلام تنها نظام است  که تحت قیادت علماء کرام است که در آن شریعت اسلامی به گونه درست به پیش برده می شود.

سرپرست وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر نیز با تأکید بر حل مشکلات مردم بر رفتار نیک محتسبین از باشنده گان این ولایت میخواهد هر گاه با بد رفتاری نیروهای امارت اسلامی روبرو می شوند شکایت های شان جهت رسیده گی به این اداره ثبت کنند .

سفر سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و حضورش در نشست محمسبین  ولایت بادغیس در حال صورت میگیرد که پیش ازاین شیخ محمد خالد الحنفی  ازولایت های  بامیان، غور وهرات  نیز دیدار نموده  در مورد حمایت از نظام امارت اسلامی و افزایش فعالیت های محتسبین این وزارت در منع منکرات با باشنده گان این ولایات گفتگو نموده بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۶ - ۱۱:۱۶
Background image

شیخ محمد فقیر محمدی، بر نقش عالمان دین و امامان مساجد در جهت تغییر و اصلاح اذهان عامه تأکید نمود 

نشستی با حضور مقامات وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات، ارشاد، حج و اوقاف، امامان مساجد شهر کابل و جمع کثیری از علمای کرام به هدف تطبیق فرامین امیرالمؤمنین حفظه الله، توصیه. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲ - ۱۵:۴
Background image

شیخ کلیم الرحمن فانی به حیث رئیس تعلیم و تربیه محتسبین وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات تقرر یافت.

بر اساس حکم ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان شیخ کلیم الرحمن فانی به حیث رئیس جدید تعلیم و تربیه محتسبین توسط معین مسلکی و پالیسی این وزارت به کارمندان معرفی گردیده و آغاز به کار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۷ - ۱۴:۹
Background image

قانون سمع شکایات وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر از سوی امیرالمؤمنین حفظه الله توشیح و نافذ گردید

۱۴۴۵/۹/۱۶ ه ق

محترم شیخ صدیق الله معین سمع شکایات وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات در کنفرانس خبری که به همین منظور در تالار کنفراس های  مرکز رسانه های امارت اسلامی. . .

BACK TO NEWS