دیدار شیخ محمد خالد الحنفی با باشنده گان ولایت غور

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۷ - ۱۱:۱۰

۱۴۴۵/۲/۱۱

شیخ محمد خالد الحنفی وزیر امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات با شهروندان ولایت غور با حضور داشت مقام ولایت مسئولین نظامی، ملکی، علماء،متنفیذین و اصحاب رسانه ها دیدار کرد.

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر در این همایش مردمی ولایت غورافزود نظام فعلی کشور در جهان اسلام تنها نظام می باشد که تحت قیادت علماءکرام است که در آن شریعت اسلامی  به شکل درست به پیش‌ برده می‌شود شیخ محمد خالد الحنفی  می افزاید تمام ملت زیر یک پرچم، زندگی خود را در فضایی امن به پیش میبرند.

در همین حال محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکرازمهمان نوازی مردم غور امتنان نموده افزود خوشحال هستم که امروز در ولایتی قرار دارم و با مردمِ روبرو هستم که از نسل امپراطوری غوری ها و از نسل سلطان شهاب الدین و سلطان علاوالدین هستند.

با این حال باشندگان ولایت غور در دیدار شان با سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکروسمع شکایات گفتن که غور از جمله ولایات مرکزی کشور است که طی بیست سال گذشته هیچ توجه به آن صورت نگرفته است.

ساختن شاهراه غور هرات، تکمیل بند برق گرمابک و مشارکت سیاسی در نظام اسلامی از عمده و اساسی ترین خواست باشند گان این ولایت می باشد از سرپرست وزارت امربالمعروف میخواهند تا پیام شان را به گوش رهبران امارت اسلامی برسانند.

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر وسمع شکایات  نیز به باشنده گان این ولایت وعده سپرد که مشکلات مردم را به گونه کتبی و زبانی به رهبری امارات اسلامی می رساند.

بازدید وزیر امربالمعروف، نهی عن المنکرسمع شکایات  در حال از فیروزکوه مرکز ولایت غور صورت میگیرد که روز گذشته  شیخ محمد خالد الحنفی از ولایت بامیان دیدار نموده و مشکلات مردم آن ولایت را استماع نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۱۳:۱۲
Background image

سفرمعین نظامی وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر به ولایت بامیان

۱۵۵۴/۳/۵ ه ق

شیخ خلیفه سعید احمد شهید خیل معین نظامی وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات روز گذشته  در یک سفر کاری به ولایت بامیان رسید.

این سفر به هدف تطبیق فرامین. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۷:۱۵
Background image

منسوبین وزارت امربالمعروف نماینده گان واقعی نظام امارت اسلامی اند

۱۴۴۵/۲/۲۶ ه ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات در سفرکاری اش به ولایت تخار در گردهمایی مردمی گفت که مقام ها و کارمندان این وزارت ترجمانان اصلی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۱۴ - ۱۴:۵۰
Background image

سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات با محتسبین امربالمعروف ولایت بادغیس دیدار نمود .

۱۴۴۵/۲/۱۸ ه ق

شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر وسمع شکایات  طی سفر به ولایت بادغیس با محتسبین امربالمعروف، نهی عن المنکر این ولایت دیدار نموده و درمورد. . .

BACK TO NEWS