امارت اسلامی گرفتن اعتراف اجباری از زندانیان را ممنوع قرار داده است

org_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۸:۵۰

 شنبه- ۱۹ شعبان المعظم۱۴۴۴ه.ق

مولوی عبدالرحمن منیر معین بخش نظامی وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر و سمع شکایات به هدف از بین بردن منکرات در حوزه ها با  آمرین محتسبین حوزه های امنیتی شهرکابل در مقر این وزارت دیدار کرد.

معین بخش نظامی این وزارت گفت وزارت امربالمعروف در بخش نظامی و ملکی برای محتسبین صلاحیت کامل داده است تا در آوردن اصلاحات در صفوف نظامیان اقدامات جدی را روی دست گیرند و تاکید کرد محتسبین باید متوجه عملکرد مجاهدین باشند تا آنان نماز جماعت را ترک نکنند.

مولوی منیر گفت گرفتن اعتراف اجباری و ضرب و شتم  زندانیان از نگاه شریعت اسلام ناروا می باشد و محتسبین مسئولیت دارند تا جلو این  چنین عمل ناپسند را بگیرند و یک بار دیگر به تمام نهاد های نظامی مبنی بر عدم ضرب و شتم زندانیان  و پابندی مجاهدین به نماز جماعت  مکتوب فرستاده شود و محتسبین باید از نهاد های نظامی  در ساحات کاری شان به طور مداوم نظارت نمایند.

معین بخش نظامی گفت محتسبین در انجام فعالیت های شان صبر و استقامت داشته باشد و استدلال در هنگام دعوت خصوصیات یک محتسب موفق بوده و دعوت که از راه خشونت انجام شود هیچگاه اثر نخواهند کرد.

در پایان این دیدار محتسبین مشکلات و چالش های حوزه مربوطه شان با معین بخش بخش نظامی این وزارت در میان گذاشته؛ گفتند برای از میان برداشتن منکرات و اصلاح مجاهدین؛ جلسات را با مسئولین حوزه ها و قطعات نظامی به طور مداوم  راه اندازی نموده اند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۱۳:۵۵
Background image

دیدار معینان امور نظامی و پالیسی، با اعضای انجمن مشورتی علماء و متخصصین افغان

شنبه - ٢١ ذوالقعده ١٤٤٤

          معینان امور نظامی و پالیسی وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات، با اعضای رهبری انجمن مشورتی علماء و متخصصین افغان در مقر این وزارت دیدار. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۳ - ۹:۳۱
Background image

سرپرست وزارت امربالمعروف با بزرگان ولسوالی بلخاب سرپل دیدار کرد

شنبه - ۱۰رمضان المبارک – ۱۴۴۴ ه.ق

شیخ محمدخالد الحنفی سرپرست وزارت امربالمعروف نهی عن المنکر و سمع شکایات با اعضای کمیسیون شیعیان و بزرگان ولسوالی بلخاب ولایت سرپل در مقر این وزارت. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳
Background image

شیخ محمد خالد الحنفی با سفیر جمهوری اسلامی ایران ملاقات نمود.

سرپرست وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات؛ شیخ محمد خالد الحنفی با سید حسن کاظمی قُمی، سفیر جمهوری اسلامی ایران، مقیم کابل و هیئت همراه شان دیدار و ملاقات نمود.

در نخست؛. . .

BACK TO NEWS