اعلان داوطلبی

org_admin
mopvpe

Publish Date

Closing Date

وزارت امر به معروف، نهی از منکر و سمع شکایات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارک وسایل تکنالوژی معلوماتی مورد ضرورت این وزارت تحت شماره داوطلبی MOPVPE-OB-NCB-1403-4 اشتراک نموده، نقل شرطنامه را از طریق فلش دسک از مدیریت عمومی تدارکات اجناس این وزارت بطور رایگان بدست آورده، آفرهای خویش را مطابق شرایط مندرج شرطنامه و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات طور سربسته از تاریخ نشر اعلان الی ساعت 10:00 قبل از ظهر روز شنبه مؤرخ 23/4/1403 ه ش به مدیریت  عمومی تدارکات اجناس، اتاق 145، منزل سوم این وزارت واقع سرک دارالامان کابل تسلیم نمایند. آفرهای ناوقت رسیده و انترنتی قابل پذیرش نمی باشد.

تضمین آفر بصورت پول نقد و یا ضمانت بانکی مبلغ (400000) چهارصد هزار افغانی و یا معادل آن به سایر اسعار  بوده و جلسه آفرگشایی به روز شنبه مؤرخ 23/4/1403 ه ش ساعت 10:15 قبل از ظهر در ریاست تدارکات، منزل سوم، تعمیر مرکزی این وزارت واقع سرک دارالامان تدویر میگردد"

More tenders

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۸:۱۰
Background image

اعلان داوطلبی

وزارت امر به معروف، نهی از منکر و سمع شکایات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی خریداری و نصب فایروال مورد ضرورت وزارت امربالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات . . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۳:۵۹
Background image

اعلان داوطلبی

وزارت امر به معروف، نهی از منکر و سمع شکایات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارکات وسایل برق مورد ضرورت این وزارت تحت شماره داوطلبی MOPVPE-OB-NCB-1403-11 . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۱:۵۱
Background image

اعلان داوطلبی

وزارت امر به معروف، نهی از منکر و سمع شکایات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارک وسایل تکنالوژی معلوماتی مورد ضرورت این وزارت تحت شماره داوطلبی MOPVPE-OB . . .

Back to tenders