اعلان داوطلبی

org_admin

Publish Date

Closing Date

"وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارک روغنیات و فلترباب مختلف النوع این وزارت تحت شماره داوطلبی (MPVPEC/OB/NCB/1401-02)  اشتراک نموده و نقل شرطنامه را از طریق فلش دسک از مدیریت عمومی تدارکات اجناس بدست آورده، آفرهای خویش را مطابق شرایط مندرج شرطنامه و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات طور سربسته از تاریخ نشر اعلان الی ساعت 10:00 قبل از ظهر تاریخ 19/05/1401 به مدیریت عمومی تدارکات اجناس این وزارت واقع سرک دارلامان متصل به ریاست پنج استخبارات کابل ارائه نمایند. آفرهای ناوقت رسیده وانترنتی قابل پذیرش نمی باشد.

تضمین آفر بصورت پول نقد و یا ضمانت بانکی مبلغ 65000 شصت و پنج هزار افغانی بوده و جلسه آفرگشایی بروز چهار شنبه تاریخ 19/05/1401 ساعت 10:15 قبل از ظهر در تعمیر یک منزله صحن چمن وزارت امر بالمعروف،  نهی عن المنکر و سمع شکایات  قرار دارد، تدویر می گردد."

More tenders

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۱۴:۴۴
Background image

"اعلان داوطلبی

وزارت امر به معروف، نهی از منکر و سمع شکایات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارک کمپیوتر باب، پرنتر وسایر لوازم تکنالوژی معلوماتی مورد ضرورت وزارت امر . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۵ - ۹:۴۷
Background image

"اعلان داوطلبی

وزارت امر به معروف، نهی از منکر و سمع شکایات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارکات قرطاسیه باب و لوازم اولیه دفتری مورد ضرورت این وزارت تحت شماره داوطلبی . . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۲۷ - ۹:۵۸
Background image

اعلان داوطلبی

"وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارک روغنیات و فلترباب مختلف النوع این وزارت تحت شماره داوطلبی (MPVPEC/OB . . .

Back to tenders